| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Jiaxing Texson Textile |
| Orzecznictwo: | ISO-9001 |
| Minimalne zamówienie: | 1000 mln |
| Cena: | 0.45USD/M |
| Szczegóły pakowania: | Torba foliowa |
| Czas dostawy: | 15-20 dni |
| Zasady płatności: | L / C, D / P, T / T |
| Możliwość Supply: | 300000m / miesiąc |
| opis:: | 190T Tafta | Materiał:: | 100% poliestru |
|---|---|---|---|
| Powłoka: | PU | Posługiwać się: | Tkanina podszewkowa |
| Szerokość: | 150 cm | Skończone: | Wodoodporny, zwykły barwiony |
| MOQ: | 1000 mln | Termin płatności: | TT, L / C, D / P |
| Czas dostawy: | 15-20 dni | Opakowanie: | Rzuć |
| Podkreślić: | Tkanina tafta ripstop 1000M,tafta 58 "190t,tafta ripstop 58" |
||
| Nazwa: | Tafta 190T ripstop i wodoodporna z tkaninami podszewkowymi powlekanymi PU |
| Materiał: | 100% poliestru |
| Liczba przędzy: | 190T |
| Gęstość: | dostosowane |
| Szerokość: | 57/58 " |
| Waga: | 70gsm |
| Minimalna ilość zamówienia: | 1000 M. |
| Technika: | Tkane |
| Możliwość dostaw: | 300 000 metrów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang |
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Więcej informacji: | |
| Uszczelka: | Standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Dostawa: | 15 dni od otrzymania zaliczki w wysokości 30% |
| Rodzaj działalności: | Producent, firma handlowa |
| Wysyłka : | Drogą morską |
| Zapłata: | 30% zaliczki T / T lub L / C w zasięgu wzroku |
![]()
![]()
![]()
![]()
P1: Jaka jest twoja cena za tkaninę oxford ze skóry PU / PVC?
Zależy to od wymaganej tkaniny podkładowej, grubości, ilości i powierzchni.
Podłoże składało się głównie z włókniny, dzianiny, poliestru, tkaniny itp.
P2: Jaka jest jakość produktu?
Może osiągnąć standard ochrony środowiska 6 P, ROHS, REACH, EN71;
Produkty wykonane z takiej skóry PU mogą wytrzymać ponad 3 lata.
P3: Czy próbki są bezpłatne?
Tak, próbki są bezpłatne, płacisz tylko za fracht.
P5: Jak długo próbki zostaną zakończone?
7 dni.
P6: Jaka jest data dostawy masowej produkcji?
Zwykle 15-20 dni.W przypadku pilnego zamówienia produkcja masowa może być zakończona w 7-15 dni.
P7: A co z pakietem?
Pakowanie po rolce z woreczkiem foliowym lub workiem tkanym,Lub zgodnie z wymaganiami klientów.