| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Jiaxing Texson Textile |
| Orzecznictwo: | ISO-9001 |
| Numer modelu: | Tkanina Pongee 190T 75D |
| Minimalne zamówienie: | 2000m |
| Cena: | 0.34USD/M |
| Szczegóły pakowania: | zwinięty na mocnej papierowej tubie, rolka do torebki |
| Czas dostawy: | 15-20 dni po potwierdzeniu próbki |
| Zasady płatności: | L / C, D / P, T / T |
| Możliwość Supply: | 300000m / miesiąc |
| technik: | Tkane | waga: | 60 ± 3 g / m2 |
|---|---|---|---|
| kolor: | Fioletowy (lub jako wymóg klienta) | Wysyłka: | Drogą morską, lotniczą, kurierską, ciężarówką itp. |
| Po zabiegu: | Powlekanie, drukowanie, wytłaczanie wodoodporne itp | Termin płatności: | T / T, L / C |
| Podkreślić: | Tkanina Pongee 75D 190T,tkanina poliestrowa drukowana 1,5 m 60 g / m2 |
||
Pokryty PU i srebrem Wodoodporny namiot na samochód i parasol Druk kamuflażowy Tkanina Pongee 190T
To jest tkanina pongee 190T.Jego głównymi składnikami są POLIESTER. Tkanina ta jest miękka.Nadaje się do odzieży, pokrowca na samochód, parasola itp.
Wprowadzenie produktów
| Przedmiot nr. | 190T 75D Pongee |
| Nazwa produktu: | Tkanina jedwabna Pongee 190T Tkanina parasolowa Pongee 100% materiał poliestrowy |
| Materiał | 100% poliestru |
| Waga: | 60gsm |
| Szerokość: | 1,5 m (58'') |
| Przeznaczenie: | 75DX75D |
| Typ powlekany: | PU, PVC, PA lub jako wymaganie klienta |
| Technika: | Tkane |
| Styl: | Równina |
| Stosowanie: | Kurtka lub kurtka puchowa, Parasol... |
| Kolor: | dostępne w dowolnych kolorach |
| MOQ: | 2000 metrów |
| Opakowanie: | w rolkach jako 100m lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Czas dostawy: | 15 ~ 30 dni po potwierdzeniu zamówienia i otrzymaniu depozytu |
| Zapłata: | T / T (30% depozytu, saldo w stosunku do kopii B / L), LC |
| Kontakt: | Tel: 0086-0573-83745176 0086-18957375746 |
| Cena £: | Negocjowane |
Pakowanie i wysyłka
#Opakowanie
1. luzem;
2. Worek foliowy
3. Tkana torba
4. Dostępne opakowanie klienta i logo marki logo
#Czas produkcji
Towar zostanie wysłany w ciągu 15-20 dni roboczych (z wyłączeniem weekendów i świąt) po otrzymaniu płatności.
Poważnie podchodzimy do czasu dostawy, dokładnie sprawdzamy, aby upewnić się, że nie ma opóźnień w wysyłce, żadnych problemów z jakością, żadnego niezadowolenia z opakowania.
Czas wysyłki
| Ekspres (dni robocze) | ||||
| DHL | FEDEX | UPS | Agent | EMS |
| 3-5 | 3-5 | 3-5 | około 7 dni | 5-10 |
Nasza przewaga
(1) Bezpłatna próbka i bezpłatna analiza próbek.
(2) 24 godziny online i szybka reakcja.
(3) Dziesiątki tysięcy wzorów do wyboru.
(4) Krótki czas realizacji produkcji i dostawy.
(5) Kontrola jakości.
FAQ
P1: Jak kontrolować jakość produktów?
Zawsze kładliśmy duży nacisk na kontrolę jakości, aby zapewnić utrzymanie doskonałego poziomu jakości.Co więcej, zawsze kierujemy się zasadą „zapewnienie klientom lepszej jakości, lepszej ceny i lepszej obsługi”.
P2: Czy możesz świadczyć usługi OEM?
Tak, pracujemy nad zamówieniami OEM.Oznacza to, że rozmiar, materiał, ilość, projekt, opakowanie, Twoje logo zostanie dostosowane do naszych produktów.
P3: Jakie informacje powinienem podać, jeśli chcę otrzymać ofertę?
1, Rozmiar produktów
2, materiał i takie tam (jeśli masz)
3, pakiet
4, ilości
5, prześlij nam kilka zdjęć i projektów do sprawdzenia, jeśli to możliwe, abyśmy mogli zrobić jak najlepiej.W przeciwnym razie polecimy odpowiednie produkty ze szczegółami w celach informacyjnych.
Q4.Gdzie są zielone widoki?Czy można odwiedzić Twoją fabrykę?
Odp .: Znajdujemy się w Jiaxing Zhejiang w Chinach.Odwiedzanie nas jest bardzo wygodne, a wszyscy klienci z całego świata są u nas bardzo mile widziani.
Q5.Sposób wysyłki i czas wysyłki?
1. Kurier ekspresowy, taki jak DHL, TNT, FedEx, UPS, EMS itp., Czas wysyłki wynosi około 3-7 dni roboczych w zależności od kraju i obszaru.
2. Przez port lotniczy do portu: około 7-12 dni zależy od portu.
3. Przez port morski do portu: około 20-35 dni
4. Agent wyznaczony przez klientów.
Q6.Jakie jest MOQ dla Twojej produkcji?
1. MOQ zależy od Twoich wymagań dotyczących koloru, rozmiaru, materiału i tak dalej.W przypadku niektórych normalnych przedmiotów mamy zapas, nie będzie wymagał MOQ.
Pokaż produkt
![]()
![]()