| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Jiaxing Texson Textile |
| Orzecznictwo: | ISO-9001 |
| Numer modelu: | Tkanina z tafty barwionej przędzą |
| Minimalne zamówienie: | 2000m |
| Cena: | 0.9USD/M |
| Szczegóły pakowania: | zwinięty na mocnej papierowej tubie, rolka do torebki |
| Czas dostawy: | 15-20 dni po potwierdzeniu próbki |
| Zasady płatności: | L / C, D / P, T / T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 300000m / miesiąc |
| Pozycja: | Tafta barwiona przędzą 270T | Materiał: | 100% poliestru |
|---|---|---|---|
| waga: | 62GSM | Próba: | Wolny |
| Czas realizacji: | 15-20 dni | Gęstość: | 50Dx50D |
| Podkreślić: | Tkanina poliestrowa tafta 50D,tafta barwiona przędzą 270T,tkanina tafta poliestrowa 270T |
||
Tafta barwiona przędzą Tafta 100% poliester Tkanina 100 poliestrowa podszewka Przędza barwiona TAFFETA
Przędza: 50D / 50D
Skład: 100% poliester
Zastosowanie: odzież, buty, podszewka, kanapa, tkanina domowa
1. Opis tej tkaniny aksamitnej spandex
| Nazwa produktu | Tafta barwiona przędzą Tafta 100% poliester Tkanina 100 poliestrowa podszewka Przędza barwiona TAFFETA |
| kompozycja | 100% POLIESTRU |
| kolor | dostosowany kolor |
| szerokość | 150 cm lub w razie potrzeby |
| waga | 62gsm |
| liczba przędzy | 50D + 50D |
| MOQ | 2000 metrów na kolor |
| barwiący | barwione w środowisku |
| test | EN, Oeko-Tex Standard 100, SGS, ROHS |
| próba | A4 lub pół metra oferowane bezpłatnie |
| okres próbny | 7-15 dni |
| trwałość kolorów | 3 - 4 klasa |
| usługa | bezpłatna próbka, 24 online, dostosowane |
2. Sposób wysyłki i port załadunku :
| Drogą morską / powietrzną / ekspresową |
| Szanghaj / Ningbo |
3. Pakowanie tej tkaniny aksamitnej spandex
| Uszczelka | Opakowanie wewnętrzne: zwinięte w mocne tekturowe tuby i zapakowane w worek foliowy |
| lub zapakowane w pleciony worek zgodnie z życzeniem klienta |
FAQ:
* Przykładowa reguła
Oferujemy bezpłatne próbki jako Twoje wymaganie.Jeśli współpracujesz z nami po raz pierwszy, opłata pocztowa powinna zostać opłacona do
ty.Po złożeniu zamówienia zwrócimy je do Ciebie.W kolejnych współpracach będziemy za to odpowiedzialni.
* Lap Dips i Strick Offs
1. W przypadku tkanin barwionych: Potwierdź kolory z Pantone Book, a zakończymy ją w ciągu 2-4 dni.
2. W przypadku tkanin z nadrukiem: Potwierdź projekty, wykonamy odblaski do zatwierdzenia przed produkcją masową i wydamy
około 5-7 dni.
* Minimalna ilość zamówienia (MOQ)
1. Tkanina: 1000 M na kolor
Każda mniejsza ilość jest również mile widziana!
* Płatność i pakowanie
1. Akceptujemy TT i L / C na widoku, inne warunki płatności mogą być negocjowane.
2. Zwykle zwijane z papierową rurką w środku, przezroczystą plastikową torbą lub tkaną torebką na zewnątrz lub jako wymaganie klienta.
Jak złożyć zamówienie
1. potwierdzasz próbkę.
2. Dokonujesz 30% depozytu.
3.Zatwierdzasz naszą próbkę.
4. Przeprowadzamy ostateczną kontrolę losową.
5. Organizujemy transport.
6. Przygotowujemy dokumenty odprawy celnej i wysyłamy kopie pocztą elektroniczną.
Kilka uwag
| 1. Wszystkie produkty, które eksportujemy, są produkowane przez naszą własną fabrykę, dzięki czemu mamy przewagę pod względem ceny, jakości i czasu dostawy. |
| 2. Możemy dostarczyć próbkę do oceny, a próbka konwencjonalna jest bezpłatna.Ale opłata za fracht zostanie pokryta przez Ciebie.Jeśli próbka jest niestandardowa lub specjalna, co powinno być dowodem, opłata za próbkę zostanie pokryta przez Ciebie. |
Zdjęcie produktu:
![]()
![]()
Etykietka:TaftaTkanina