| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Jiaxing Texson Textile |
| Orzecznictwo: | ISO-9001 |
| Numer modelu: | Tkanina nylonowa |
| Minimalne zamówienie: | 2000m |
| Cena: | 0.95USD/M |
| Szczegóły pakowania: | Torba foliowa |
| Czas dostawy: | 15-20 dni |
| Zasady płatności: | L / C, D / P, T / T |
| Możliwość Supply: | 300000m / miesiąc |
| opis:: | Nylon 40D | Materiał:: | 100% nylon |
|---|---|---|---|
| Powłoka: | PU | Posługiwać się: | odzież, plecaki, kurtki puchowe itp. |
| Szerokość: | 150 cm | Skończone: | Wodoodporny, zwykły barwiony, PU |
| Wątki: | 310T | Termin płatności: | TT, L / C, D / P |
| Czas dostawy: | 15-20 dni | Opakowanie: | Rzuć |
| Podkreślić: | Tkanina nylonowa 310T,wodoodporna tkanina nylonowa ripstop 310T,tkanina nylonowa 40D |
||
Cechy tkaniny nylonowej powlekanej 310T 40D PU:
1. Wytrzymałość 310T 40D na rozdarcie to hign, więc trwałość jest doskonała.
2. Ubrania wykonane z tkaniny 310T 40Dnylon są wygodniejsze.Powierzchnia tkaniny jest miękka i gładka w dotyku.
3. Tkanina nylonowa 310T 40D ma doskonałą elastyczność.
| Nazwa: | Puchoszczelna tkanina nylonowa 310T 40D Nylon powlekany PU na kurtkę |
| Materiał: | 100% nylon |
| Liczba przędzy: | 40D |
| Gęstość: | dostosowane |
| Szerokość: | 57/58 " |
| Waga: | 60gsm |
| Technika: | Tkane |
| Możliwość dostaw: | 300 000 metrów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang |
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Więcej informacji: | |
| Uszczelka: | Standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Dostawa: | 15 dni od otrzymania zaliczki w wysokości 30% |
| Rodzaj działalności: | Producent, firma handlowa |
| Wysyłka : | Drogą morską |
| Zapłata: | 30% zaliczki T / T lub L / C w zasięgu wzroku |
![]()
![]()
Firma Jiaxing Texson Textile Co., Ltd. została założona w 2009 roku. Znajduje się w mieście Wang jiang jing, mieście Jiaxing, największym centrum tekstylnym w Chinach, z dogodnym dostępem do środków transportu.Profesjonalny producent tkaniny oxford powlekanej PVC i PU, tkaniny poliestrowej, która jest używana do bagażu, namiotu, torebki, tkaniny na sofę i tak dalej.Takich jak 150D, 200D, 210D, 300D, 420D, 600D, 840D, 1680D, tkanina ripstop itp.
Kierując się wiarą „Wysoka jakość, przystępna cena, szybka dostawa i doskonała obsługa”, z niecierpliwością czekamy na współpracę z klientami dla obopólnych korzyści.
Po latach ciężkiej pracy wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i cieszą się dużym uznaniem na wielu różnych rynkach na całym świecie.
Obecna roczna produkcja wynosi ponad 20 milionów metrów, a produkty są sprzedawane do Rosji, Kolumbii, Włoch, Wietnamu, Tajlandii i innych głównych światowych rynków tekstyliów.
Marki z bezpośrednią dostawą: Samsonite, Nike, Adidas, Nautaca, Swiss i inne wyznaczone marki do sportów outdoorowych.
Serdecznie zapraszamy klientów z kraju i zagranicy do odwiedzenia nas lub skontaktowania się z nami w sprawie zapytań.
P1: Jaka jest twoja cena za tkaninę oxford ze skóry PU / PVC?
Zależy to od wymaganej tkaniny podkładowej, grubości, ilości i powierzchni.
Podłoże składało się głównie z włókniny, dzianiny, poliestru, tkaniny itp.
P2: Jaka jest jakość produktu?
Może osiągnąć standard ochrony środowiska 6 P, ROHS, REACH, EN71;
Produkty wykonane z takiej skóry PU mogą wytrzymać ponad 3 lata.
P3: Czy próbki są bezpłatne?
Tak, próbki są bezpłatne, płacisz tylko za fracht.
P5: Jak długo próbki zostaną zakończone?
7 dni.
P6: Jaka jest data dostawy masowej produkcji?
Zwykle 15-20 dni.W przypadku pilnego zamówienia produkcja masowa może być zakończona w 7-15 dni.
P7: A co z pakietem?
Pakuj po rolce z woreczkiem foliowym lub workiem tkanym lub zgodnie z wymaganiami klientów.