| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Jiaxing Texson Textile |
| Orzecznictwo: | ISO-9001 |
| Numer modelu: | Tkanina Pongee |
| Minimalne zamówienie: | 1000 mln |
| Cena: | 1.4USD/M |
| Szczegóły pakowania: | Torba foliowa |
| Czas dostawy: | 15-20 dni po potwierdzeniu próbki |
| Zasady płatności: | L / C, D / P, T / T |
| Możliwość Supply: | 300000m / miesiąc |
| Rodzaj: | Tkanina poliestrowa, tkanina Pongee | Zawartość: | 100% poliestru |
|---|---|---|---|
| Powłoka: | TPU | Szerokość: | 58/60 " |
| Funkcja: | Lekki, szybkoschnący, oddychający | Technika: | Tkane |
| Podkreślić: | Tkanina żakardowa 105 g / m2,tkanina poly pongee 60 ",tkanina żakardowa 95 g / m2 |
||
Wodoodporna tkanina Jacqurd Pongee z tkaniną poliestrową powlekaną TPU
| Nazwa: | Wodoodporna tkanina Jacqurd Pongee z tkaniną poliestrową powlekaną TPU |
| Dostawa Tpye | Wykonaj na zamówienie |
| Waga | 95-105 g / m2 |
| Szerokość: | 150 CM |
| Projekt: | Żakard |
| MOQ | 1000MTS |
| Funkcje: | Dobre wyczucie dłoni, oddychające, wodoodporne |
| Kolor: | customizd |
| Więcej informacji: | |
| Czas dostawy | 20 dni po otrzymaniu wpłaty klienta lub oryginalnej akredytywy |
| Okres próbny | 3-5 dni roboczych |
| Termin płatności | T / T, L / C, Paypal, D / P |
| Indywidualna usługa | OEM, usługa ODM |
Pokaż produkt
![]()
Pakiet
1. W opakowaniu rolkowym z torebką foliową i plecioną torbą.
2. W opakowaniu rolkowym z tubami i torebką foliową.
3. W rolce z etykietą opisową
4. Zgodnie z życzeniem klientów
Czas oczekiwania
Wysyłka w 25 dni po dokonaniu płatności
FAQ
1. P: Jakie są Twoje główne produkty?
Odp.: Nasze główne produkty to Tkanina oxford powlekana PVC i PU, tkanina poliestrowa, która jest używana do bagażu, namiotu, torebki, tkaniny na sofę i tak dalej.Takich jak 150D, 200D, 210D, 300D, 420D, 600D, 840D, 1680D, tkanina ripstop itp.
2. P: Jak zdobyć próbkę?
Odp.: Gdy się ze mną skontaktujesz, możemy przesłać Ci próbki za darmo.
3. P: Jaka jest Twoja przewaga?
Odp.: (1) konkurencyjna cena (2) wysoka jakość, która nadaje się do odzieży i tekstyliów domowych (3) zakup w jednym miejscu (4) szybka reakcja i profesjonalne sugestie dotyczące wszystkich zapytań (5) 6-miesięczna gwarancja jakości na wszystkie nasze produkty.
4. P: Jaka jest Twoja minimalna ilość?
Odp.: W przypadku normalnych produktów 1000 M dla jednego stylu.Jeśli nie możesz osiągnąć naszej minimalnej ilości, skontaktuj się ze mną bezpośrednio.
5. P: Jak długo należy dostarczyć produkty?
Odp.: Dokładna data dostawy musi być zgodna z zamówieniem i ilością.Zwykle w ciągu 20 dni roboczych od otrzymania 30% depozytu.