| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Jiaxing Texson Textile |
| Orzecznictwo: | ISO-9001 |
| Numer modelu: | Tkanina Pongee 230T 75D |
| Minimalne zamówienie: | 2000m |
| Cena: | 0.39USD/M |
| Szczegóły pakowania: | zwinięty na mocnej papierowej tubie, rolka do torebki |
| Czas dostawy: | 15-20 dni po potwierdzeniu próbki |
| Zasady płatności: | L / C, D / P, T / T |
| Możliwość Supply: | 300000m / miesiąc |
| technik: | Tkane | waga: | 75 ± 3 g / m2 |
|---|---|---|---|
| kolor: | Jako wymaganie klienta | Wysyłka: | Drogą morską, lotniczą, kurierską, ciężarówką itp. |
| Po zabiegu: | Powlekanie, drukowanie, wytłaczanie wodoodporne itp | Termin płatności: | T / T, L / C |
| Podkreślić: | Tkanina poliestrowa Pongee 230T,tkanina jedwabna Pongee 230T,tkanina poliestrowa Pongee 75gsm |
||
230T Pongee Poliester Pongee Tkanina Odzieżowa 100% Poliester Pongee Jedwab
Ta tkanina jest wykonana w 100% z poliestru
Jest przyjemny w dotyku
Jest szeroko stosowany we wszelkiego rodzaju odzieży, kurtkach, kurtkach puchowych, parasolach ...
Tkanina może być wykonana w kolorze, gramaturze, szerokości według Twojego pomysłu.
• SPECYFIKACJE
| NAZWA PRODUKTU | 230TPongee Polyester Pongee Fabric Odzież 100% poliester Pongee Silk Fabric |
| GĘSTOŚĆ | 75DX75D |
| WAGA | 75 g / m2 + -5 g / m2 |
| SZEROKOŚĆ | 150cm |
| KOMPOZYCJA | 100% poliestru |
| KOLOR | dostosowane |
| LAB-DIP | 4-7 dni |
| WYKREŚLIĆ | 8-15 dni |
| PRODUKCJA MASOWA | 16-22 dni |
| FUNKCJE | pielęgnacja skóry, tanie tkaniny hurtowe |
-
• WYSYŁKA I PAKOWANIE
| MOQ | 1000 jardów |
| PORT DOSTAWY | FOB Szanghaj |
| WARUNKI CENOWE | FOB, EXW (USD / CNY) |
| PRÓBKI | Wieszaki gratis, odbiór frachtu |
| ZASADY PŁATNOŚCI | T / T, L / C w zasięgu wzroku |
| OPAKOWANIE |
Opakowanie wewnętrzne: wysokiej jakości woreczek foliowy do opakowania wewnętrznego Opakowanie zewnętrzne: worek tkany PP do produkcji masowej lub zgodnie z wymaganiami |
• NASZE ATUTY
| 1. przyjazny dla środowiska materiał barwnikowy | ||
| 2. dobra jakość i dość konkurencyjna cena. | ||
| 3. kolor: można dostosować | ||
| 4. znakomita jakość wykonania i atrakcyjny wygląd | ||
| 5. czas dostawy: około 7-15 dni | ||
| 6. Wzajemny rozwój, obopólne korzyści |
• FAQ
P: A co z przykładowymi zasadami?
Odp.: Możemy zaoferować bezpłatne próbki, jeśli mamy wystarczającą ilość zapasów.
Przykładowy czas realizacji: 1 ~ 2 dni można ustawić po potwierdzeniu.
P: Czy możesz pomóc w projektowaniu?
Odp.: Tak, mamy profesjonalnych projektantów, którzy pomagają w prostych informacjach
takie jak logo i niektóre obrazy.
P: Jakie jest nasze MOQ (minimalna ilość zamówienia)?
Odp.: MOQ różni się w zależności od różnych produktów, a jeśli zamówisz więcej produktów naraz,
zaoferujemy ci korzystniejszą cenę.
P: Czy istnieje kontrola jakości?
Odp.: Nasza fabryka ma profesjonalny zespół kontroli jakości z silnym poczuciem odpowiedzialności.
Każdy proces roboczy jest monitorowany przez naszych specjalistów, aby zapewnić wysoką jakość naszych produktów.
P: Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: Obsługujemy T / T, paypal, western union, kartę kredytową.Pełna płatność za małe zamówienie,
30% depozytu, 70% salda przed wysyłką, małe zamówienie powitalne paypal.
P: A co z wysyłką?
Odp .: 1).Ekspresowo, drogą morską lub lotniczą na życzenie klienta.
2).Numer śledzenia zostanie podany po wysłaniu towaru.
3).Koszt wysyłki zależy od wagi i ilości.
P: po służbie
Odp.: Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne !!!
Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, poinformuj nas o tym na czas,
Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problemy i udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi.
Pokaż produkt
![]()
![]()